konsumpcja

I shop... ergo sum!

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Odważyć się w końcu na TEN kapeluszElegancki, z szerokim miękkim rondem. Moje marzenie od lat. Właściwie to nawet taki mam - w kolorze gorzkiej czekolady. Teraz kupiłam czarny. I przysięgam sobie, że ten model nie przeleży w szafie będąc jedynie odbiorcą moich modowych westchnień.

Dlaczego jednak wcześniej go nie nosiłam?

Mam swoją teorię na ten temat. Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć. A taki kapelusz zobowiązuje. Nie można założyć go do byle czego. Trzeba mieć cały spójny wygląd i nie przesadzać z niczym. A zatem bez nadęcia, żeby nie wyglądać jakby się właśnie zwiało z teatralnej garderoby.

No... starzeję się. Moja garderoba też, chociaż lepiej powiedzieć: ewoluuje. Może i tak. Dzięki niedawnej pomocy wyczyściłam swoją szafę z ton nienoszonych, nielubianych, niechcianych ubrań. O dziwo, zostały same biało-czarne rzeczy z domieszką szarości i beżu. Taka ze mnie nudziara, że ten kapelusz pasuje mi teraz do wszystkiego.
23.08.2013 o godz. 09:47
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

leny
31.08.2013, 15:15
leny napisał(a):
cudny! też zawsze marzyłam i na marzeniach się kończyło. jestem za niska na wielkie ronda, Ty na pewno będziesz wyglądać super.

Blondie
26.08.2013, 21:00
Blondie napisał(a):
Pamiętasz co ja pisałam. I jak skomentowałaś. ?
Jestem na tak! Sama o takim marzę :))
konsumpcja
konsumpcja
Skąd: ... z chęci posiadania!
O mnie: Zakupoholiczka, ale przede wszystkim fanka zakupów udanych i sprawdzonych. Mimo wszystko jakość przedkładam na ilość, dlatego cenię sobie recenzje. To też robię: kupuję, wącham, rozpakowuję, dotykam i opisuję. Wszystko, by może ktoś skorzystał z moich shoppingowych doświadczeń.
statystyki
sekcja użytkownika