konsumpcja

I shop... ergo sum!

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Zmywam się i ścieram, czyli olejek migdałowy do oczu i peeling NaobayDemakijażu nie lubię. Raz, że odsłania moją prawdziwą skórę, a dwa, że jest konieczny i nic poza tym. Dobrze jednak, by przy okazji jakoś też skórę pielęgnował. Dlatego płyn micelarny chwilowo zamieniłam na olejek migdałowy przywieziony z Grecji (moja jedyna oprócz pumeksu i zdjęć pamiątka z wakacji!) oraz peeling Naobay.

Olejek ten jest tradycyjnie wykorzystywany w demakijażu i nie ma się co dziwić - bardzo dobrze rozpuszcza tusz i kolorowe kosmetyki. Cienie do powiek, podkład - nieważne. No i jest naturalnym emolientem, więc gdy po południu pozbywam się make-upu, mogę sobie zapomnieć o wklepywaniu pod oczy kremu. Naturalny, wydajny, dbający o skórę. Tłustą warstewkę po użyciu tłumaczę sobie jego dobroczynnymi właściwościami.

Peeling Naobay to zdobycz z Glossybox. Cena detaliczna jest horrendalnie droga (ok. 100 zł) i przyznam z ręką na sercu, że w życiu bym tyle nie wydała na peeling. Ten jest owszem, dobrej jakości, bo i drobiny ścierające odpowiednio małe, odpowiednio twardo-miękkie, a sama emulsja, w której są zanurzone, delikatnie nawilżająca, ale... stówa za peeling? Nie dla mnie, więc ja go ponownie nie kupię. Jeśli ktoś jednak nie ma na co wydawać pieniędzy, bez żalu może go nabyć. To przyjemna w stosowaniu rzecz. I wygodna, bo zaopatrzona w pompkę. I ekologiczna, bo bez wszelkich tych szkodliwych (i niemodnych w kosmetyce) substancji.
06.08.2013 o godz. 16:48
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)
konsumpcja
konsumpcja
Skąd: ... z chęci posiadania!
O mnie: Zakupoholiczka, ale przede wszystkim fanka zakupów udanych i sprawdzonych. Mimo wszystko jakość przedkładam na ilość, dlatego cenię sobie recenzje. To też robię: kupuję, wącham, rozpakowuję, dotykam i opisuję. Wszystko, by może ktoś skorzystał z moich shoppingowych doświadczeń.
statystyki
sekcja użytkownika