konsumpcja

I shop... ergo sum!

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Zakupy na elilu.pl, czyli ładnie, tanio i... bez satysfakcjiPewnie wyjdę teraz na snobkę, ale do tanich butów mam niechęć. Bo śmierdzą okropnym klejem, bo są niewygodne, bo są źle wykończone, bo nigdy nie są ze skóry i niszczą się szybciej, niż planujemy zakup nowych.

A jednak dałam się skusić na buty ze sklepu elillu.pl

Obsługa świetna, wybór przyzwoity, ceny przystępne ale gdy przyszło do rozpakowania paczki, mój nos wywęszył tandetę. Dosłownie.

Wiem, że nie mogę wiele oczekiwać, ale te buty nie kosztowały 39,90, a 99,90 i uważam, że to jest już cena, która zobowiązuje chociażby do tego, by te buty nie nosiły okropnego zapachu. Zapachu fabryki, kleju i tych sztucznych materiałów, z których są wykonane.

Cena 99,90 zł jest mocno wygórowana, gdy weźmiemy pod uwagę jakość. Gdybym kupowała na żywo, w życiu nie zapłaciłabym za nie tyle, ale cóż... oto, co robi dobre zdjęcie. Buty są niewygodne i choć prezentują się ładnie, mam przeczucie, że posłużą mi stanowczo za krótko.

Ponieważ jednak dobierałam je do paru konkretnych strojów, liczę na to, że uda mi się nie zniszczyć ich od razu. Co - biorąc pod uwagę chwiejność obcasa - może być trudne.

A do samego sklepu już nie wrócę.

27.07.2013 o godz. 19:53
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

zuuuuza
12.08.2015, 21:47
zuuuuza napisał(a):
Buty z elilu są świetne

elkaaa
1.06.2014, 08:03
elkaaa napisał(a):
to zależy czego oczekujesz, ja mam 3 pary balerinek z elilu, śmigam w nich, są sliczne,a w ccc czy deichmanie miałbym 1 parę o tej samej jakości

Blondie
6.08.2013, 18:35
Blondie napisał(a):
w zeszłym roku dałam 99 zł za buty w ccc, rozwaliły się po 2 przechadzkach w nich. - odkleiła się podeszwa. reklamacji nie uwzględnili bo była bezzasadna. -.-'
mam nadzieje, że Twoje będą Tobie służyły dużo dłużej.
;)
konsumpcja
konsumpcja
Skąd: ... z chęci posiadania!
O mnie: Zakupoholiczka, ale przede wszystkim fanka zakupów udanych i sprawdzonych. Mimo wszystko jakość przedkładam na ilość, dlatego cenię sobie recenzje. To też robię: kupuję, wącham, rozpakowuję, dotykam i opisuję. Wszystko, by może ktoś skorzystał z moich shoppingowych doświadczeń.
statystyki
sekcja użytkownika