konsumpcja

I shop... ergo sum!

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Wakacyjna kosmetyczka, część IIUfff, prawie spakowana. 80% mojej listy jest już poskreślane. Kosmetyki oczywiście pakuję niemal na samym końcu, bo wielu z nich jeszcze używam tuż przed wyjazdem.

Jak już wspomniałam, zamierzam nie zabierać podkładu i pudru. A zatem co wezmę? Krem BB Ireny Eris i kompakt Shiseido z filtrem 50 - o obydwu pisałam.

Do miniaturowych pojemniczków przelałam już m.in. żel do mycia twarzy. Miniatury innych produktów mam z Glossyboxów. Teraz jest idealna okazja, by wypróbować m.in. rozświetlający olejek Pat & Rub czy balsam do ciała La Mer.

Pakuję też olejek do włosów Paul Mitchell - obowiązkowo trzeba nim posmarować włosy przed kąpielami w basenach lub morskiej wodzie.

Perfumy również w wersji mini - Acqua Roberto Cavalli sprawdzi się latem nie tylko ze względu na swoją pojemność.

A makijaż? Cienie do powiek, róż, tusz, jeden błyszczyk i eyeliner, choć pewnie tego ostatniego jednak nie spakuję, a połowy nie będę używać…
13.07.2013 o godz. 22:19
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)
konsumpcja
konsumpcja
Skąd: ... z chęci posiadania!
O mnie: Zakupoholiczka, ale przede wszystkim fanka zakupów udanych i sprawdzonych. Mimo wszystko jakość przedkładam na ilość, dlatego cenię sobie recenzje. To też robię: kupuję, wącham, rozpakowuję, dotykam i opisuję. Wszystko, by może ktoś skorzystał z moich shoppingowych doświadczeń.
statystyki
sekcja użytkownika