konsumpcja

I shop... ergo sum!

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Wybielam i barwię, czyli White Lucency od Shiseido + Żel samoopalający Bronze Goddess Estee LauderWpis na zasadzie przeciwieństw. Bo lato, bo... kontynuuję "projekt denko". Miesiąc byłam bez kremu na noc. Zużyłam wówczas wszystkie próbki, jakie miałam zachomikowane, po czym zrobiłam rzecz jakże oczywistą - kupiłam krem w ciemno. White Lucency zachęciło mnie opisem. Ma wyrównywać koloryt, nawilżać i niwelować zmarszczki. Tych ostatnich na szczęście nie mam, ale cóż szkodzi działać prewencyjnie.Kosmetyk jest gęsty, rzeczywiście na noc - zostawia tłusty film. W moim wypadku wystarcza jego minimalna ilość, a i tak czuję go na skórze. Czy to dobrze świadczy? Znam panie, które lubią wiedzieć, że czymś treściwszym pokryły skórę na noc. Ja nieustannie zmagam się z nadprodukcją sebum w pewnych rejonach twarzy, więc taka tłusta konsystencja nie do końca mi odpowiada. Na szczęście rano nie zauważyłam żadnych oznak "przekarmienia". Zobaczymy - zapewne będę go stosować co drugi dzień. No i na wakacje raczej ze mną nie pojedzie, bo producent zaleca, by podczas jego stosowania unikać ekspozycji na słońce.

Słoiczek ładny, estetyczny, zapach delikatny - tak delikatny, że nawet nie zwróciłam na niego uwagi.

Za to nie sposób nie zwrócić uwagi na aromacik, jaki zostawia po sobie żel samoopalający od Estee Lauder. Rozpieścił mnie mój wcześniejszy, od Clarinsa. Uniwersalny, na twarz i na ciało. Liczyłam, że kupując żel dostanę wszystkie dobrodziejstwa poprzednika + lżejszą konsystencję. Myliłam się, bo teraz mam w kosmetyczce śmierdziela. Tak, śmierdziela. Wiem, że żaden z samoopalaczy nie zagwarantuje nam olfaktycznej orgii na skórze, ale w tym wypadku musiałam maskować zapach Bronze Goddess mgiełką do ciała. Za to brąz… Cóż, ja, bladolica, zastrzeżeń nie mam w tej materii. Uzyskałam najbardziej naturalnie wyglądającą opaleniznę z tubki w całym swym doświadczeniu z samoopalaczami. Żel jest bardzo, ale to bardzo lekki (kusi mnie, by mimo braku wskazań zaaplikować go też na twarz, ale… nie, nie będę) i ma miliony delikatnie połyskujących drobinek, które w magiczny sposób wtapiają się w skórę. Coś za coś, zawsze coś za coś…

12.07.2013 o godz. 14:47
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)
konsumpcja
konsumpcja
Skąd: ... z chęci posiadania!
O mnie: Zakupoholiczka, ale przede wszystkim fanka zakupów udanych i sprawdzonych. Mimo wszystko jakość przedkładam na ilość, dlatego cenię sobie recenzje. To też robię: kupuję, wącham, rozpakowuję, dotykam i opisuję. Wszystko, by może ktoś skorzystał z moich shoppingowych doświadczeń.
statystyki
sekcja użytkownika