konsumpcja

I shop... ergo sum!

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Bioliq - cudowne serum za 30 zł? Czy to działa?Ma być pięknie. Producent zapewnia cuda na kiju owinięte w marketingową, pseudo-naukową papkę:


Preparat zawiera ekstrakt z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

Skład: Aqua, Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate, Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine, Propylene Glycol / Glycerin / Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Propandeiol / Scutellaria Baicalensis Extract, Glycerin / Hypoxis Rooperi Rhizome Extract / Caesalpinia Spinosa Gum, Polysorbate 80, Propylene Glycol / Caviar Extract, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol / metylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone, Lactic Acid, Parfum.

Cena: 30zł / 30ml


"Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy". Hellooo? Czy ktoś wie, co to są preadipocyty i adipocyty? (Lekarze, biolodzy i inni specjaliści, siedźcie cicho, pytam laików.) No właśnie. A to tylko komórki tłuszczowe. Za to w notatkach PR-owych brzmią tak mądrze, prawda?

Przyznam szczerze: trudno mi obiektywnie ocenić wpływ kosmetyków na moją skórę, o ile jej nie szkodzą. A to serum nie szkodzi na pewno. Czy jednak działa tak spektakularnie, jak obiecuje producent, ciężko stwierdzić. OK, moja skóra w trakcie jego stosowania nie sprawiała problemów. OK, koloryt wydawał mi się nieco bardziej ujednolicony. OK, nie stwierdziłam wysypu wyprysków - potocznie mówiąc serum mnie nie "zapchało". Płacąc 30 zł można jednak wierzyć, że kosmetyk ten wzmocni działanie stosowanych na co dzień kremów. Ja stosuję go w połączeniu ze standardowym nawilżaczem Clinique, czyli znaną wszystkim żółtą emulsją Dramatically Different. Sprawdza się o tyle, że skóra jest miękka, o przyjemnym kolorycie, bez tłustych filmów i niepotrzebnego babrania się z kosmetykami, które nie chcą się wchłaniać, a później jełczeją nam na skórze w ciepłą, letnią noc. Za tę cenę jednak (nie sposób nie brać jej pod uwagę) jestem zadowolona i nawet przymknę oko na kiepską wydajność (w miesiąc buteleczki nie ma!).

09.07.2013 o godz. 15:06
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

anna
2.08.2013, 19:58
anna napisał(a):
Mała wydajność??? A na niby ile ma starczyc 30 ml? Miesiąc to dużo!
konsumpcja
konsumpcja
Skąd: ... z chęci posiadania!
O mnie: Zakupoholiczka, ale przede wszystkim fanka zakupów udanych i sprawdzonych. Mimo wszystko jakość przedkładam na ilość, dlatego cenię sobie recenzje. To też robię: kupuję, wącham, rozpakowuję, dotykam i opisuję. Wszystko, by może ktoś skorzystał z moich shoppingowych doświadczeń.
statystyki
sekcja użytkownika